SMLJ51CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ51CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3711203
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 2uA 36.4A 3kW@10/1000us 51V 56.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS