SMLJ45CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ45CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447971
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 2uA 300W 41.2A 45V 50V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS