SMLJ28CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ28CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447984
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 28V 2uA 31.1V 3kW@10/1000us 50V 60A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS