SMLJ26AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ26AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448046
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 26V 28.9V 2uA 3kW@10/1000us 42.1V 71.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS