SMDB12CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMDB12CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447913
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19V 1uA 300W 5A@8/20us 95pF Bidirectional Four channels TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS