SMDA24C-5E3/TR7
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMDA24C-5E3/TR7
JLCPCB Part #
C2447827
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1uA 24V 26.7V 300W 35pF 5 55V 5A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS