SMDA15-6/TR13
MFR.Part #
SMDA15-6/TR13
JLCPCB Part #
C2624985
Description
-55℃~+150℃ 140pF 15V 16.7V 1uA 300W 30V 5A@8/20us 6 TVS Unidirectional SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)