SMDA15-6E3/TR7
MFR.Part #
SMDA15-6E3/TR7
JLCPCB Part #
C2448549
Package
SOIC-8
Description
-55℃~+150℃ 140pF 15V 16.7V 1uA 300W 30V 5A@8/20us 6 TVS Unidirectional SOIC-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS