SMDA12-6/TR7
MFR.Part #
SMDA12-6/TR7
JLCPCB Part #
C2443831
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 185pF 1uA 24V 300W 5A@8/20us 6 TVS Unidirectional SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS