SMDA12C-7E3/TR7
MFR.Part #
SMDA12C-7E3/TR7
JLCPCB Part #
C2448147
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 1uA 24V 300W 5A@8/20us 75pF Bidirectional TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS