SMCJ10CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ10CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448511
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 10V 11.1V 17V 88.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS