SMBJ70CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ70CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447782
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 125V 1uA 4.8A 600W 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS