SMBJ58E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ58E3/TR13
JLCPCB Part #
C6679908
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 103V 1uA 5.8A 58V 600W@10/1000us 78.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS