SMBJ43CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ43CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2446261
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 43V 47.8V 600W 69.4V 8.6A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS