SMBG5355C/TR13
MFR.Part #
SMBG5355C/TR13
JLCPCB Part #
C7363576
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 18V 2.5Ω 500nA@13V 5W ±2% SMBG(DO-215AA) Zener Diodes