SMAJ64E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ64E3/TR13
JLCPCB Part #
C2448530
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 114V 1uA 4.4A 500W 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS