SMAJ33E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ33E3/TR13
JLCPCB Part #
C2624495
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 500W 59V 8.5A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS