SMAJ170E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ170E3/TR13
JLCPCB Part #
C2445800
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.6A 170V 189V 304V 500W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS