PIC32MX550F256H-50I/MR
MFR.Part #
PIC32MX550F256H-50I/MR
JLCPCB Part #
C643128
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~3.6V 256KB 32 Bit 32KB 49 50MHz Built-in FLASH MIPS32 M4K QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS