PIC18LF46K22-I/ML
MFR.Part #
PIC18LF46K22-I/ML
JLCPCB Part #
C642372
Package
QFN-44-EP(8x8)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 10bit 1KB 3.8KB 35 64KB 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC Power-on reset (POR)、Undervoltage detection (BOR/LVD/LVR/LVI)、Watchdog reset、Software reset、Built-in general-purpose timer、Programmable watchdog、Touch function、Stack overflow reset QFN-44-EP(8x8) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS