PIC18LF45K50-I/P
MFR.Part #
PIC18LF45K50-I/P
JLCPCB Part #
C648093
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 10bit 256Byte 2KB 32KB 33 48MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS