PIC18LF24K22-I/ML
MFR.Part #
PIC18LF24K22-I/ML
JLCPCB Part #
C640047
Package
QFN-28-EP(6x6)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 10bit 16KB 24 256Byte 64MHz 768Byte 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-28-EP(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS