PIC18LF23K22T-I/ML
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
PIC18LF23K22T-I/ML
JLCPCB Part #
C630152
Package
QFN-28-EP(6x6)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 10bit 24 256Byte 512Byte 64MHz 8 Bit 8KB Built-in FLASH PIC QFN-28-EP(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS