PIC18F67K90T-I/MR
MFR.Part #
PIC18F67K90T-I/MR
JLCPCB Part #
C624390
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 128KB 1KB 4KB 53 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS