PIC18F47Q43-I/P
MFR.Part #
PIC18F47Q43-I/P
JLCPCB Part #
C648052
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 128KB 12bit 1KB 36 64MHz 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS