PIC18F47Q43-E/MP
MFR.Part #
PIC18F47Q43-E/MP
JLCPCB Part #
C638943
Package
QFN-40-EP(5x5)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 128KB 12bit 1KB 36 64MHz 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH PIC QFN-40-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS