PIC18F47Q10-I/PT
MFR.Part #
PIC18F47Q10-I/PT
JLCPCB Part #
C634543
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10bit 128KB 1KB 3.53KB 36 5bit 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS