PIC18F46Q10-E/PT
MFR.Part #
PIC18F46Q10-E/PT
JLCPCB Part #
C634537
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 10bit 1KB 3.53KB 36 5bit 64KB 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS