PIC18F46Q10-E/MP
MFR.Part #
PIC18F46Q10-E/MP
JLCPCB Part #
C638935
Package
QFN-40-EP(5x5)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 10bit 1KB 3.53KB 36 5bit 64KB 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-40-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS