PIC18F46K80-E/PT
MFR.Part #
PIC18F46K80-E/PT
JLCPCB Part #
C634535
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 12bit 1KB 3.6KB 35 64KB 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS