PIC18F46K80T-I/ML
MFR.Part #
PIC18F46K80T-I/ML
JLCPCB Part #
C630126
Package
QFN-40-EP(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 1KB 3.6KB 35 64KB 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-40-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS