PIC18F45Q10-I/PT
MFR.Part #
PIC18F45Q10-I/PT
JLCPCB Part #
C634521
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10bit 2.25KB 256Byte 32KB 36 5bit 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS