PIC18F45Q10-E/PT
MFR.Part #
PIC18F45Q10-E/PT
JLCPCB Part #
C634520
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 10bit 2.25KB 256Byte 32KB 36 5bit 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS