PIC18F45K50-I/MV
MFR.Part #
PIC18F45K50-I/MV
JLCPCB Part #
C638925
Package
UQFN-40(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~5.5V 256Byte 2KB 32KB 33 48MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC UQFN-40(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS