PIC18F27Q84-E/5N
MFR.Part #
PIC18F27Q84-E/5N
JLCPCB Part #
C3220183
Package
VQFN-28(6x6)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 128KB 12bit 1KB 25 64MHz 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH PIC VQFN-28(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS