PIC18F27Q43-I/SS
MFR.Part #
PIC18F27Q43-I/SS
JLCPCB Part #
C641880
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 128KB 12bit 1KB 25 64MHz 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH PIC SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS