PIC18F26Q71-I/SS
MFR.Part #
PIC18F26Q71-I/SS
JLCPCB Part #
C6357400
Package
SSOP-28
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 12bit 256Byte 26 4KB 64KB 64MHz 8 Bit 8bit、10bit Built-in+External FLASH PIC SSOP-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS