PIC18F25K80-E/MM
MFR.Part #
PIC18F25K80-E/MM
JLCPCB Part #
C639992
Package
QFN-28-EP(6x6)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 12bit 1KB 24 3.6KB 32KB 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-28-EP(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS