PIC18F25K50-E/ML
MFR.Part #
PIC18F25K50-E/ML
JLCPCB Part #
C1341540
Package
QFN-28-EP(6x6)
Description
-40℃~+125℃ 10bit 2.3V~5.5V 22 256Byte 2KB 32KB 48MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-28-EP(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS