PIC18F24Q10-I/ML
MFR.Part #
PIC18F24Q10-I/ML
JLCPCB Part #
C639977
Package
QFN-28-EP(6x6)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10bit 16KB 1KB 25 256Byte 5bit 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-28-EP(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS