PIC18F23K20-E/ML
MFR.Part #
PIC18F23K20-E/ML
JLCPCB Part #
C639958
Package
QFN-28-EP(6x6)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~3.6V 10bit 24 256Byte 48MHz 512Byte 8 Bit 8KB Built-in FLASH PIC QFN-28-EP(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS