PIC18F15Q41-I/SO
MFR.Part #
PIC18F15Q41-I/SO
JLCPCB Part #
C1020232
Package
SOIC-20-300mil
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 12bit 18 2KB 32KB 512Byte 64MHz 8 Bit 8bit Built-in FLASH PIC SOIC-20-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS