PIC17C756A-33/PT
MFR.Part #
PIC17C756A-33/PT
JLCPCB Part #
C634464
Package
TQFP-64(10x10)
Description
0℃~+70℃ 10bit 32KB 33MHz 4.5V~5.5V 50 8 Bit 902Byte External OTP PIC TQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS