PIC17C756AT-33/L
MFR.Part #
PIC17C756AT-33/L
JLCPCB Part #
C633446
Package
PLCC-68(24.2x24.2)
Description
0℃~+70℃ 10bit 32KB 33MHz 4.5V~5.5V 50 8 Bit 902Byte External OTP PIC PLCC-68(24.2x24.2) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS