PIC17C44-25I/PQ
MFR.Part #
PIC17C44-25I/PQ
JLCPCB Part #
C637354
Package
MQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 16KB 25MHz 33 4.5V~6V 454Byte 8 Bit External OTP PIC MQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS