PIC16CE623-30/P
MFR.Part #
PIC16CE623-30/P
JLCPCB Part #
C646897
Package
PDIP-18
Description
0℃~+70℃ 128Byte 13 30MHz 3V~5.5V 8 Bit 896Byte 96Byte External OTP PIC PDIP-18 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS