PIC16C74B-20I/P
MFR.Part #
PIC16C74B-20I/P
JLCPCB Part #
C643708
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+85℃ 192Byte 20MHz 33 4V~5.5V 7KB 8 Bit 8bit External OTP PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS