PIC16C74A-10I/P
MFR.Part #
PIC16C74A-10I/P
JLCPCB Part #
C643702
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 192Byte 33 4V~6V 7KB 8 Bit External OTP PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS