PIC16C716-20I/SO
MFR.Part #
PIC16C716-20I/SO
JLCPCB Part #
C642633
Package
SOIC-18-300mil
Description
-40℃~+85℃ 128Byte 13 20MHz 3.5KB 4V~5.5V 8 Bit 8bit External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS