PIC16C711-20I/P
MFR.Part #
PIC16C711-20I/P
JLCPCB Part #
C330831
Package
PDIP-18
Description
-40℃~+85℃ 1.75KB 13 20MHz 4V~6V 68Byte 8 Bit 8bit External OTP PIC PDIP-18 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS